İş Ortaklarımız

placeholder

Serdar ALPAKGİR

Tourism Consultant, Tourism
Uzun yıllar öncesinden tanıdığım Uğursal Uğur yönetimindeki İDA Danışmanlık, beklentilerimin ötesinde bir firma olmuş. IT kökenli biri olarak yapılanları tasarım ve teknik olarak değerlendirdiğimde inanılmaz bir performans görüyorum. Ama tüm bunların ötesinde İDA kendisini geliştirmek için çaba ve para harcıyor. Kolay gelsin ve yolunuz açık olsun.

Mustafa YILDIRIM

Online Sales Development, SPICE RESORT & SPA
Bir otelci olarak, bakış açımıza göre istediklerimizi yapan, yapılacak iş için bizim kadar heyecanlanan, bizim kadar önem veren arkadaşların çalıştığı be bizim kendi ekibimiz kadar keyifle çalıştığımız bir kurum.<br /> Teşekkürler...

Mustafa Kemal KAHYA

Vice President, Litore Hotel / Intermet Group
Hangi konuda olursa olsun, hizmet verdiğiniz firmalara karşı, gayretli ve özverili çalışmalarınız için sizleri tebrik ediyorum.<br /> Sizlerle beraber iki adet tesisimizi açtık ve diğer tesislerimiz için de birçok yenilikler yapmaya çalıştık. Günümüzde değerli olan ve ayakta kalmaya çalışan her markanın arkasında profesyonel bir ekip çalışması ve teknolojik altyapı olması gerektiğini düşünüyorum.</p> <p>Daima araştırmacı, yenilikçi ve günümüz ve geleceğin teknolojilerini yakından takip eden bir ekip olarak sizleri tebrik ediyor ve başarılarınızın devamını diliyorum.<br />
placeholder

Semiha BİNİCİ

Managin Derectır, BelleVue Hotels
Uğursal Bey ve İDA ile uzun süreden beri çalışıyoruz. Özellikle bizim şirketlerimizin işlerini takip eden ida'daki arkadaşlarımızla yürütttüğümüz bütün ortak çalışmalar bizim açımızdan tatmin edicidir. Teşekkürler.
placeholder

Fatih CANER

General manager, Crowne Plaza Antalya
Tamamen "Tailor Made" yaklaşımı ile çalışan teknik ve estetik becerisi yüksek tasarımcı kadrosu yanında Uğursal Bey' in sektörün dinamikleri üzerindeki derin tecrübesi gerçekten bizim işlerimizden maksimum memnuniyeti alamamıza neden oldu diyebiliriz. Tüm İda Ddanışmanlık ekibine bize verdiği büyük destek için kucak dolusu teşekkürlerimi sunuyorum.
placeholder

Osman AYIK

Yönetim Kurulu Başkanı, TUROFED - Türkiye Otelciler Federasyonu
Uğursal UĞUR ve kurumsal firması İDA Danışmanlık, hiç bir ayrım yapmadan bütün firmalara kurumsal bir kimlik çerçevesi içerisinde baktığınız ve ilk şartın ne olursa olsun "Müşteri Memnuniyeti" bilinciyle hareket ettiğiniz için teşekkür etmek isterim.
placeholder

Savaş ÇOLAKOĞLU

Başkan, SKAL TÜRKİYE
Vermiş olduğunuz danışmanlık ve profesyonel işbirliğiniz sonucunda, derneğimiz uzun yıllardır tanıtım, üye geliştirme ve bilinirlik konusunda kayda değer bir sıçrama yaratmıştır.Daha ileriye doğru yeni fikirlerde ortak işbirliğimizin sürmesini temenni ederim.
placeholder

Onur TAŞKIN

IT Coordinator, GRANADA LUXURY HOTELS
Uzun yıllar önce, yeni otelimiz için ilk iş birliği yaptığımız Uğursal UĞUR ve firması İDA Consulting, yeni bir doğan bebek olarak teslim ettiğimiz Granada Luxury Resort & SPA Hoteli muazzam derecede özveriyle giydirdi ve bir yıllık süreçte çok iyi işler çıkardı. Sonrasında Belek'deki 2. tesisimiz, daha sonra İncekum'daki 3. tesisimizde bizleri hiç bir zaman yarı yolda bırakmadı ve tüm çalışmalar istenilenden düzeyinde üstünde oldu. İDA hakkında fikir sahibi olmak için www.granada.com.tr ve İDA'nın kendi referanslarına bakabilirsiniz. Büyük markalar boşuna İDA ile çalışmıyor. İnşallah uzun yıllar şirketimizi ve otellerimizi İDA Consulting ile büyütmeye devam edeceğiz.