FUAR STAND TASARIM ve UYGULAMA

Uzun yıllar, kendi işletmekte olduğumuz oteller ve Seyahat Acenteleri için, yurt içi, yurt dışı Turizm fuarlarına katıldık ve buralarda farklı firmalara standlar yaptırdık. Stand tasarımı, uygulaması zor, yorucu ve riskli bir işdir. Bir o kadar da önemli, prestijli, markalaşma yoılunda çok etkili ve satışları artıcı rol oynar.

Senelerce farklı firmalara yaptırdığımız stantlardan almış olduğumuz tecrübe ile, özellikle turizm Sektöründe olmak üzere diğer sektörler içinde Fuar standları tasarlamakta ve uygulamasını anahtar teslim yapmaktayız.

Bu işler için, fuarın olduğu il ve ülkelerde çeşitli taşeron firmalarımız ve sağlayıcılarımız bulunmakta, birebir işin balında bulunarak, kaliteli ve zamanında teslim edilen fuar standları üretmek ön önemli görevimdir.

Modüler, Maksima veya özel ahşap standları, stand alanının metrekaresi ve firmanın iştigal alanına göre özenle hazırlar, profesyonel ekibim ile teslim ederiz.

Aynı zamanda Antalya Anfaş Fuarcılık A.Ş. nin ve kendisine ait olan 2 büyük fuar “Hotel Equipment” ve “ Food Product “ fuarlarının danışmanlık hizmetleri, Dijital Medya Hizmetleri benim tarafımdan sağlanmaktadır.

Bir otel, seyahat acentası veya bir turizm firmasının fuara katılıp katılmaması, hangi fuarlarda kaç m2 stand açması gerektiği, ziyaretçi olarak gidilmesi gereken fuarlar, katılımcı olarak gidilecek fuarlarda dağıtılacak olan promosyon malzemelerinin seçimi, üretimi, fuar esnasında toplantı yapılacak, standa davet edilecek önemli firmalar ile daha evvelden randevulu görüşmelerin ayarlanması vb konularda etkin danışmanlık verilmektedir.

Bazı Referanslarımız

ASTERIA HOTELS, MTS TOURISTIK, GRANADA LUXURY RESORT HOTEL, LITORE HOTEL & SPA , CRYSTAL HOTELS, LIONEL HOTEL, STH TURİZM, CLUB HOTEL NENA, STARLIGHT RESORT, SİDE SUN HOTELS, DER TOURISTIK, HATTUŞA ASTYRA TERMAL, DOĞAN JEO TERMAL