OTEL DANIŞMANLIĞI

1986 yılından 2006 yılına kadar aktif ve profesyonel olarak Turizm sektörü içerisinde, çeşitli konaklama tesislerinde ve seyahat acentelerinde, üst düzey görevlerde yer almanın vermiş olduğu avantaj ve son 10 yıldır birebir Otellerin Yönetim Kurulu Danışmanlığı yürütülmektedir.

Bazı tesislerimize belirli konularda, bazılarına ise tüm konularda danışmanlık verilmiş ve verilmeye devam etmektedir.

Verilen danışmanlık hizmetlerinin tümü aylık, 3 aylık ve yıllık olarak raporlanmakta, sürekli başarılı işlere imzalar atılmaktadır.

Ağırlıklı olarak verilen danışmanlıklar sırası ile şu şekildedir.

Danışmanlıklar

Yönetim Kurulu Danışmanlığı

Otel veya sahip olunan Oteller için tüm konularda üst düzey Yönetim Danışmanlığı yapmak, tesisin her zaman daha iyiye ve kaliteye oynaması için gerekli çalışmaları ve yönlendirmeleri yapmak.

Satış – Pazarlama Danışmanlığı

Otellerin doluluk oranlarını artıracak faaliyetlerde bulunmak, seyahat acenteleri ile ilişkileri üst düzeyde iyi tutmak, olmayan pazarları tesis bünyesine katmak, kongre, seminer, toplantı gruplarının, kapalı grupların tesise yönlendirilmesini sağlamak, yurt içi, yurt dışı fuar’lara tesis yöneticileri ile birlikte ve/veya temsilen katılmak.

Dijital Medya Danışmanlığı

Zaten sahibi olduğum İDA Danışmanlık ekibi ve senelerce sahip olduğumuz veri tabanı, tasarım, yazılım ve internet programları sayesinde tesislere Dijital Medya Danışmanlığı verilmektedir. Bir otelin web sitesi nasıl olmalı, Online Rezervasyon Sistemi’nde nelere dikkat edilmeli, GDS, IDS, EDS sistemlerine nasıl bağlanılmalı, Kanal yönetimi işlemleri nasıl yapılmalı, internet’de reklamlar ( Google Adwords, re marketing, görüntülü reklamlar nasıl olmalı , diğer web sitelerine reklam banner’leri nasıl verilmeli ve tüm bunlar nasıl bütçelenmeli? Gibi tüm bu işlemlerin en efektif ve etkili şekilde yapılması sağlanır.

Bunların dışında 16 ayrı dalda daha danışmanlık verilmekte olup, ihtiyaçları olan tesisler için ayrı ayrı açıklanmakta ve iş planı yapılmaktadır.

Bazı Referanslarımız

GRANADA LUXURY RESORT HOTEL, LITORE HOTEL & SPA , CRYSTAL HOTELS, KAHYA OTEL – ANKARA, GALLERY RESIDENCE – İSTANBUL, JAZZ HOTEL – İSTANBUL, AQUA FLORYA ve AVM – İSTANBUL , NET HOLDİNG, DORAK HOLDİNG, ACAPULCO RESORT, MERİT HOTELS, MAJESTY HOTELS